Skigruppa sin aktivitet vinteren 2020:

Familiekveld i ljosløypa kvar torsdag frå 09. Jan: kl. 18.30 – 20.00

PÅMELDING til lokale renn på Drevtjørn

Varm saft, kaffi og vaflar i varmestova, leik og aktivitet etter eige ynskje for liten og stor.
Det vert skiskule for dei minste (5–9 år + vaksne som ynskjer grunnopplæring) frå 10. jan-14. februar på torsdagar frå 18.30-19.30 utanom dei torsdagane det vert karusellrenn. Ansvarlig: Kyrre Kvåle og Asbjørn Børsheim

  • Langrennstrening på Drevtjørn (startar ved snø i løypa):
  • Måndagar (klassisk)               kl. 18.30–19.45 (3. klasse og eldre) Med varm saft!
  • Torsdagar (fri teknikk)           kl. 18.00–19.30 (3. klasse og eldre)
  • Hopptrening i 15-metersbakken på Drevtjørn:
  • Torsdagar                                  kl. 19.00–20.00 (alle aldrar). Her har me ein del utstyr for utlån.

Trenarar langrenn: Haakon Innset, Ørjan Hjeltnes og Åsmund Aarsand

Trenar hopp: Odd Rolland

NB! Kontakt Ørjan, Haakon, Carsten eller Åsmund om det er behov for skyss!

Påmelding kun via link : https://signup.eqtiming.no/?Event=UlvikIL_Ski

 

NB!! Online påmelding  til karusellrenn på Ulvik IL si Facebookgruppe, seinast før kl. 17.00 på renndagen, kl. 11.00 for Lagsmeistarskap. Etterpåmelding seinast kl. 18.30 på Drevtjørn. Rennstart 18.45. (20 kr i startpengar for kvart lokalt renn/lagsmeisterskap–langrenn – gjort opp på avlutninga av skisesongen. NB! Ingen nedre eller øvre aldersgrense på lokale renn.)

PS! Me tek med glede imot friviljuge som ynskjer å vera med som funksjonærar og hjelparar under KM helga 09-10. februar. Renna gjev gode inntekter til Ulvik IL, noko som kjem alle medlemmar til gode. Gje ein lyd til Ørjan Hjeltnes eller Haakon Innset.                                   

VELKOMEN   I  LØYPENE   PÅ  DREVTJØRN !

Langrennsutvalet UIL

Ulvikarennet 2020 vart arrangert  lørdag 08. februar 20 kl. 13.00.

Stilart: Klassisk

Påmelding via minidrett

 

Påmeldingsansvarleg er Asbjørn Børsheim mob: 91 10 22 15

 

Ørjan Hjeltnes

Orjan.Hjeltnes@hfk.no

Åge Øydvin

 aage.oydvin@ulvik.org

Torhild Lammedal

 torildlammedal@hotmail.com

Marianne Lindahn

 marianne.b.lindahn@nav.no

Reidar Espelid

reidar.espelid@ulvik.kommune.no

Jostein Thorsen

josteinthorsen@gmail.com

Hulda Run Thorbjørnsen

 huldarun@gmail.com

Camilla Hole

 camilla.hole77@outlook.com

Kyrre Manger Kvåle

kyrre_m@hotmail.com

Per-Morten Ådland

 pmtaa@hotmail.com

Carsten Hjeltnes 

 carsten@norbits.no

Haakon Innset

 haakon.innset@gmail.com

Ingrid Sponheim

ingridsponheim@hotmail.com

Sigbjørn Øydvin

sigbjorn@varigeigedom.no

Helge Sygnestveit

 

Åsmund Aarsand

 aasmund.aarsand@gmail.com

Sjur Børsheim

sjur.borsheim@gmail.com

Helge Tveit

 

Håkon Gjerde

Hakon.Gjerde@hfk.no

Rolf-Tore Djønne

 

Kåre Olai Solheim

 

Aslak Ljone

 aslak.ljone@gmail.com

Vaflar (per vaffelsteikar)vafler

  • 1 l lettmjølk
  • 1 l kulturmjølk
  • 500 g smør
  • 9 egg
  • Ca. 1,4 kg mjøl
  • 4 dl vatn
  • 2 ts natron
  • 4 ts bakepulver
  • 4 ts vaniljesukker
  • + sukker

NB! Glutenfrie vaflar. Kjøp «TORO glutenfrie vafler». Steik 1/2 pose pr. torsdag.

Det ligg UIL-betalingskort i kassa på COOP, bruk det når de handlar ingrediensar.